Mim: Bir Ayrılık Şarkısı Seç Bari Benim İçin….

Uzun zamandır yazdığım ilk yazı olacak bloğuma. Ve bu benim resmi olarak ilk mimim :)) Kimse beni mimlemiyordu,neyse kendimi acındırmayı kesiyorum şurada:p Buradan beni mimleyen Mari‘me teşekkürü bir borç bilir,öperim :*

tumblr_n2m58yTtzE1s4jxa9o2_500

“Twitter, Facebook, Tumblr gibi tüm sosyal medya kapanırsa… Son sözlerimiz ne olur?” diye sormuş soran.

Twitter’la başlayalım. Şu an zaten ülkemizde yasak bildiğimiz gibi. Son sözlerim twittera değil de idollere olur sanırım ya. Kapanacağını duyduğumuzda yaptığım bu oldu. ‘Siz de gidin de bari üzülmeyelim’ temalı twitler atmıştım GD,Tae ve Ri’ye (:
Yani ne kadar şu an twittersız yapamıyor gibi gözüksem de bence yapabilirim sanırım,twittera doğru düzgün adapte olalı zaten bir yıl falan oldu:D Ama twitterda sevdiğim çok fazla insan var gerçekten,hani onlarla kopmak istemiyorum ben T_T O yüzden de yasal olmayan yollardan twittera girmeye devam dostlar:D O twitter açılacakkk !!!!!

Facebook… Facebook benim ergenliğimin sosyal medyası 😀 İlk açıldığı zamanları hatırlarım:p Vazgeçemiyorum keretadan,hiç dondurmadım ben facebook’umu bu zamana kadar mesela:D Ama facebook kullanma amacım sadece birileriyle haberleşmek,mesaj vs geliyor diye bakıyorum. Bir şey paylaşmıyorum çok. Facebook kapanacak olsa ‘Uri home page’ diye başlayarak.. ‘Bundan sonra bana facebook’dan ulaşamayacaksınız..Telefona bir şey yapamazlar ya buyrun oraya’ falan derim herhalde:D

Tumblr… Tumblr’ı kapanan bir byz’in hayat damarlarından biri kopmuş demektirjahskslsk tamam o kadar da olmasa da tumblr kapanmasın laan. Nolur bak kapanmasın:( Tumblr her şey..Kapanmasın nolurr..  Tumblrr öhüüüü pöhüü diye ağlarım son söz söyleyemeden ben…Bu kadar da duygusal yaklaşırım olaya dostlar!!

Youtube.. Ne kadar video paylaşım sitesi olsa da sosyal medyadan sayıciiimmm..Yeni bir yasak olduğundan.. O yasak kalkacak arkadaş!! Youtube’un kapanması demek fangirl’ün hayatını zorlaştırmak demek!!! Geri istiyorum youtube’u.. Kapandığında son sözümü söyledim ama o sözlerle bloğumu kirletmeyeyim bence:p Gayet hoş sözleri olan bir bloğum varken,kötü sözler yazmayalım di mii ^^ Anladınız siz..

Başka var mı başka??  Yasağa hayır diyerek son verelim yazımızı..
Ben pek blogger tanımıyorum o yüzden tanıdıklarıma belki mimlenmiş olma ihtimaline rağmen mimleyeyim ^^
Seni seçtim Nym 

Annyeoseyooo ^^

tumblr_n1y3dfFQta1sgnnmro1_r1_400

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s