Yeniden Birşeyler Yazmak İstediğimde….

Ah sadece bazen yazmak güzel geliyor..Eski bir alışkanlık..Kağıda döktüğüm ,biriktirdiğim onca şey var..Gerçi nete döktüğümde şeyler var öncesinde ama hepsi kayıp şimdilerde..Neyse.. Ve ben yeniden bir şeyler yazmak istedim.. Belki devam ederim bir şeylere diye.. Yazacağım hikayede bir sürü şey belli..Ama şimdi sadece böyle bir giriş eklemek istedim.. Devam edip etmeyeceğim de birilerinin beğenip beğenmeyeceğine ya da isteyip istemeyeceğine bağlı sonuçta.. Eğer istek gelirse de bir kaç gün içinde ilk bölümle birlikte karakterler için düşündüğüm aydılları da eklerim diyorum^^ Ya da fikriniz varsa buyrun onları da belirtin
Annyeong ^^

@@@@@@@@


FARK ETMEunlem-isareti

Gözlerini açtı ve yanında yüzünü hatırlamadığı kıza baktı. İçkiyi azaltması gerekiyordu,yoksa başına dert açılacaktı.
Yüzünde gülümsemesiyle ona daha çok sokulan kızdan rahatsız oldu,kızın bedenine dolanan  elini hızlıca üzerinden attı.
Kız gözlerini yavaşça açarken ‘aşkım’ dedi. Bu kelimeden cidden iğreniyordu. Ona bunu söyleyen ilk kişi değildi yanındaki ve muhtemelen son da olmayacaktı.
Kıza karşılık vermeden yataktan çıktı,kızı tanımıyordu ve içten içe utandığını hissetti durduğu şekilde;çıplak üstüne hafif bir soğuk vurduğunda.Banyonun kapısını açarken kıza gitmesini söyledi. Bu ‘çabuk çık buradan’ kabalığında ya da ‘gider misin’ inceliğinde değildi. Banyodan çıktığında gitmesini umuyordu,bir kaç cümle daha söylemek kendinin daha fazla kötü hissetmesini sağlayacaktı çünkü.

Birine aşıktı,rüyaları,hayalleri hep onunla doluydu ve o… Ah düşünmemesi gerekiyordu,çünkü ne onla olabilirdi ne de onu düşünmeden yaşayabilirdi.  Ve evet erkeksi güdüleriyle çoğu zaman başkalarının koynunda buluyordu kendini.. Sadece onun hayaliyle geçiremezdi hayatını. Kimine göre bu sadakatsizlikti..Ama sadakat olması için bir ilişkilerinin olması gerektiğine inanıyordu o,söyleyenlerin aksine.. Onun aksine ya o yapsaydı..Başka erkeklerin kollarında..Ahh sevdiğini başka kollarda düşündüğünde ise kan beynine sıçrıyordu..Başkasının dokunuşu sanırım onu en çok delirtecek şey olurdu..
Yine bu düşüncelerle sıcak suyun altında kim bilir ne kadar durmuştu. Kapının ucundan az önceki kızın gidip gitmediğini gözledi. Bu zamana kadar bir ikisi hariç ona sürekli yapışmaya çalışan biri olmamıştı. Zaten halinden tavrından o kızlara ne gözle baktığı çok net anlaşılıyordu,ondan fazlasını beklememelilerdi. Kapıdan baktığında kızın gittiğini gördüğüne sevindi,başına dert olmayacaktı.

İşe gitmek için hazırlanırken telefonu çaldı.Kalbi bir anda yerinden çıkacak gibi oldu..Lanetler okudu içinden kendi kendine,böyle olmayı yediremiyordu ama sol tarafında atan o yumruk büyüklüğünde kalbi resmen yerinden çıkarcasına atıyordu..
Nefesini düzeltti,sadece bir telefonla bu hale gelmemeliydi. Sesinin titreyeceğinden korkarak öksürdü düzene sokmak için.
‘Efendim’ diyebildi ve dediği o saniyelerle hesaplanabilecek anda kendine yüzlerce defa küfür etti tekrar tekrar içinden..Sesi o kadar ince ve nazik çıkmıştı ki utancından oracıkta ölebilirdi.
Karşısındaki ses çok da umursamaz olmayacak ki -ya da anlamamıştı- ‘Nerede kaldın’ diye sordu her zamanki olağan ses tonundan biraz daha yüksek bir tonda.
Her zaman dakikti,geç kalmazdı. Kurulu saat gibi uyanırdı,bir çalar saate ihtiyaç duymamıştı.Ve bu soruya kadar da her zamanki olağan hızında hazırlanıyordu;geç kalacağını düşünmeyerek..Soru karşısında afallayıp saate bakmıştı ve evet hayatında belki de bir ilkti,geç kalmıştı.
‘Öldüğünü sandım’ dedi karşıdaki ses. Ne olduğunu yine anlamadı,geç kalması öldüğü anlamına gelmezdi sonuçta.
‘O lanet olası telefonu açmayacaksan neden tutuyorsun yanında’.. Yine şaşırmıştı..Telefonu duymamasındaki şaşkınlığın yanında karşıdan duyduğu sesteki siniri hissetmek daha garip hissettirmişti aslında.
‘Ahh hala konuşmayacak mısın??Haftalardır üzerinde uğraştığın işin sonucu bugün belli olacak,toplantı olduğu kaç zamandır belli ve sen geç kalıyorsun.Olduğun yerden kalkıp hemen buraya gelir misin?!!Az bir zaman kaldı”
Karşısındaki nefes almadan konuştuktan sonra pat diye telefonu kapatmıştı suratına..Neye uğradığını bilemeden hemen evden çıktı..Bugün gerçekten önemli bir gündü.

???????????

Reklamlar

Yeniden Birşeyler Yazmak İstediğimde….” üzerine 4 yorum

  1. İşte geldimm güzel bu sayede anonim olmaktan da kurtuldum. Bence hikaye gerçekten de güzel başladı ve devamını çok çok merak ediyorum. Karakterler gözümde canlanmaya başladı bile 🙂

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s